Oferta

INWESTYCJE

P4010225 3a55f0620c24b83de093124f52391f5eec5b 6d55fad7e03823a07d55b672cdba9392ec5b PB030270

Firma „Anwa-Fenster” oprócz realizacji okien dla Klientów indywidualnych zajmuje się również obsługą większych inwestycji w zakresie stolarki otworowej.

Współpracujemy z firmami developerskimi przy realizacji nowych budynków wielorodzinnych oraz rewitalizacji kamienic.
Zapewniamy ,że każde zlecenie traktujemy indywidualnie wykonujemy je terminowo z najwyższą starannością oraz pełnym profesjonalizmem. Zajmujemy się inwestycją kompleksowo od wyszukania odpowiednich rozwiązań i ich realizacje poprzez profesjonalny montaż oraz serwis w pełnym zakresie materiałów: PCV, aluminium, drewno, konstrukcje ppoż.
Firma „Anwa-Fenster” zajmuje się również montażem okien w obiektach przemysłowych. Wyspecjalizowaliśmy się w oknach montowanych w konstrukcjach stalowych. W tym zakresie zrealizowaliśmy wiele obiektów na terenie całej Polski.

Właściciel firmy Andrzej Wawrzyniak dzięki 18 letniemu doświadczeniu w branży stolarki okiennej zapewnia profesjonalne podejście do każdego tematu. Umiejętności zdobyte przy realizacjach dla takich firm jak: Varitex SA,MC Kontrakty Budowlane , Mostostal Warszawa , Budomal, Joka , Unibud , NR ,L&S , ABR Studio , Walko ,Mitex SA, GG Budownictwo i wielu innych pozwalają sprostać każdemu wyzwaniu. Zdobyte doświadczenie pozwala na uniknięcie wielu błędów , na optymalne wykorzystanie fachowej wiedzy. Wiemy , że w kontaktach z Klientem liczy się nie tylko wiedza i doświadczenie , ale także zrozumienie Ich potrzeb oraz zwyczajna ludzka i biznesowa uczciwość.

ANWA-Fenster. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Internet-media.pl